1. Muži milujú sebavedomie.
Nie je nič sexuálnejšie ako žena, ktorá je spokojná vo svojom vlastnom tele. Veľa dám sa pýta na svoje milované otázky, ako je: „Som tučná v tejto sukni?“ Dosť! Každý človek má vlastnú predstavu o ideálnej postave. A ak zostane s vybranou, znamená to, že sa mu páči tak, ako je. Ak žena chce niečo sama zmeniť – musíte to urobiť pre seba a nie pre ostatných.

dívka

2. Je dobrý poslucháč.
Väčšina mužov oceňuje ženy, ktoré sú schopné len sedieť a počúvať. Áno, to vyžaduje určitú trpezlivosť, ale výsledok stojí za to. Schopnosť počúvať a naozaj počuť, je prejavom podpory, záujmu vo vzťahu k nemu. Nehovoriac o tom, že to dramaticky zvyšuje šance na reciprocitu.

3. Rozdávaj dary, ale nevyžaduj ich.
Áno, človek chce byť rytierom v žiariacom pancieri a rozmaznávať svojho milovaného ako princeznú, ale! Aké ženy majú muži radi? Tie, ktoré umožňujú blízkemu zariadiť romantické večere a prekvapiť.

4. Pripravte sa na prvý krok.
Dokonca aj najodvážnejší človek neradi čelí odmietnutiu a nechce, aby jeho pocity boli zranené. Ak žena nezačne slovne iniciovať interakciu, môže preukázať, že je pripravená na komunikáciu aj inými spôsobmi. Napríklad, dotknite sa muža ruky, alebo dajte mu teplý úsmev.

5. Má zmysel pre humor.
Veselé alebo koketné chichotanie môže roztopiť aj tie najťažšie a odvážnejšie srdce. V skutočnosti je úprimný a radostný smiech jedným z najlepších afrodiziakov.

slečny

6. Nemanipulujte vo vzťahu.
Muži nechcú podstúpiť žiadnu manipuláciu. Nechcú čítať myšlienky svojho partnera alebo sa pokúsiť interpretovať niektorý z jej signálov. Nechcú vidieť, aby sa s ňou rozhádzalo malé dievčatko. Nechcú znášať celé bremeno viny sám za neúspešné vzťahy. slzy; odmietnutie sexu; hystéria; požiadavka „láska – dokázať to!“. Tu sú najbežnejšie typy manipulácie.

Tak čo chlapi? Našli ste sa v niektorých prípadoch ?

Čo sa mužom páči na ženách
5 (100%)1